Z wizytą w Kumhausen

Utworzono dnia 14.03.2019

Występy Towrożan w Kumhausen.

W ostatnich dniach czerwca 2016 roku Zespół Pieśni i Tańca Tworożanie odwiedził gminę partnerską Kumhausen w Niemczech. Dzieci miały możliwość odwiedzić lokalną szkołę, poznać ciekawe miejsca związane z historią miejscowości i regionu,doskonalić swoje umiejętności językowe, a co najważniejsze występować przed lokalną publicznością.

Występ spotkał się z ogromną życzliwością i zainteresowaniem. Nie obyło się bez łezki w oku i wzruszeń miejscowej Polonii.

Gospodarze przygotowali moc atrakcji, za co im bardzo dziękujemy.

Występy Towrożan w Kumhausen.

Występ spotkał się z ogromną życzliwością i zainteresowaniem. Piękny śpiew, piekne stroje zachwycały widzów, a nas napawały dumą. Nie obyło się bez łezki w oku i wzruszeń miejscowej Polonii.

Gospodarze gminy Kumhausen przygotowali moc atrakcji, za co im bardzo dziękujemy.