Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im.Powstańców Śląskich w Tworogu

Aktualny Rozkład Jazdy Gimbusa

Utworzono dnia 14.09.2019

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym rozkładem jazdy szkolnego gimbusa.

Kurs poranny:

Nowa Wieś Pętla 07:20

Nowa Wieś Spółdzielnia 07:21

Tworóg Szkoła 07:22

Tworóg Gmina 07:23

Tworóg "Biedronka"07:25

Brynek Zamkowa 07:32

Kurs popołudniowy:

Wojska Szkoła 15:05

Jasiona Skrzyżowanie 15:07

Połomia Skrzyżowanie NŻ 15:12

Brynek Zamkowa15:30

Tworóg GOK 15:38

Tworóg Gmina15:41

Tworóg Szkoła15:42

Nowa Wieś Spółdzielnia15:43

Nowa Wieś Pętla 15:44

Kurs dodatkowy:

Brynek Zamkowa16:10

Tworóg GOK16:18

Tworóg Szkoła16:21

Nowa Wieś Spółdzielnia16:22

Nowa Wieś Pętla 16:23

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Imieniny

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki