Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im.Powstańców Śląskich w Tworogu

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Utworzono dnia 25.06.2020
Szanowni Państwo, Drodzy uczniowie!
Rozpoczęliśmy ostatni tydzień nauki w zdalnym nauczaniu. W tym roku szkolnym nie zorganizujemy tradycyjnego zakończenia roku z uroczystym wręczeniem świadectw i nagród.  Uczniowie odbiorą nagrodę i świadectwo w małych grupach klasowych, lub indywidualnie w wyznaczonych terminach i salach, z zachowaniem reżimu sanitarnego w okresie pandemii koronawirusa.
To Państwo, rodzice, podejmujecie decyzję o uczestniczeniu swojego dziecka w tej ważnej szkolnej uroczystości.
Przed podjęciem decyzji proszę o zapoznanie się z obowiązującymi w szkole "Procedurami Bezpieczeństwa", które znajdują się w Zakładce  "Dokumenty do pobrania"
Każdy uczeń, uczestnik spotkania z wychowawcą i dyrektorem szkoły powinien być wyposażony w indywidualną maseczkę, proszę aby uczeń nie miał żadnych przedmiotów, materiałów....
Wszystkie spotkania uczniów klas I-VII będą się odbywać  według załączonego Harmonogramu w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Tworogu ul. Szkolna 15.  Tylko uczniowie klas VIII, będą uczestniczyć za zgodą rodziców w krótkim spotkaniu zorganizowanym z zachowaniem rezimu sanitarnego.
 
W tych spotkaniach  z przyczyn bezpieczeństwa uczestniczą tylko uczniowie i nauczyciele  wychowawcy.
Świadectwo i nagrodę również będzie można odebrać w sekretariacie szkoły od poniedziałku 29.06.2020r. w godzinach pracy sekretariatu szkoły w Tworogu.
 
Drodzy uczniowie!
Zapraszam Was dnia 26.06.2020r.  na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami i nauczycielami do tworogowskiej szkoły.
 

Małgorzata Ziaja

Dyrektor SP Tworóg

 

 

Harmonogram rozdania Świadectw 26 czerwca 2020r.

 w Szkole Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Tworogu

 

 

Klasa/ grupa

 

Wejście do szkoły

 

Sala

 

Godzina

 

Wychowawca

1a/ 1

Główne

22

8.00 – 8.30

Beata Janiga

1a/2

Główne

22

9.30 -10.00

Beata Janiga

1b/1

Główne

22

11.00 – 11.30

Katarzyna Mika

1b/2

Główne

22

12.30 – 13.00

Katarzyna Mika

2a/1

Boczne

21

8.00 -8.30

Iwona Mazur

2a/2

Boczne

21

9.30 – 10.00

Iwona Mazur

2b/1

Boczne

21

11.00- 11.30

Krystyna Kaszuba

2b/2

Boczne

21

12.30 -13.00

Krystyna Kaszuba

3a/1

od ul. Szkolnej

23

8.00 -8.30

Dorota Taiber

3a/2

od ul. Szkolnej

23

9.30 -10.00

Dorota Taiber

3b/1

od ul. Szkolnej

23

11.00 -11.30

Brygida Samol

3b/2

od ul. Szkolnej

23

12.30 – 13.00

Brygida Samol

4a/1

Główne

19

8.15 – 8.45

Hanna Pawełczyk

4a/2

Główne

19

9.45 – 10.15

Hanna Pawełczyk

5a/1

Boczne

18

8.15 – 8.45

Anna Lipka -Zanozik

5a/2

Boczne

18

9.45 – 10.15

Anna Lipka -Zanozik

5b/1

Od ul. Szkolnej

16

8.15 – 8.45

Sylwia Szwarc-Kuc

5b/2

Od ul. Szkolnej

16

9.45 – 10.15

Sylwia Szwarc -Kuc

6a/1

Od ul. Szkolnej

15

9.00-9.30

Anna Pawłowska

6a/2

Od ul. Szkolnej

15

10.30 -11.00

Anna Pawłowska

6b/1

Boczne

14

9.00 -9.30

Karina Jaksa

6b/2

Boczne

14

10.30 -11.00

Karina Jaksa

6c/1

Główne

1

9.00 -9.30

Lucyna Maroń

6c/2

Główne

1

10.30 -11.00

Lucyna Maroń

7a

Boczne

Sala gimnastyczna

9.30 -10.00

Katarzyna Solecka

7b

Boczne

Sala gimnastyczna

9.30 – 10.00

Izabela Kowal

8a

Boczne

Sala gimnastyczna

8.00 -8.30

Agnieszka Sędek

8b

Boczne

Sala gimnastyczna

8.00 – 8.30

Anna Rainer

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki