Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im.Powstańców Śląskich w Tworogu

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020, jak nigdy dotąd...

Utworzono dnia 12.08.2020
 

Szanowni Państwo, Drodzy uczniowie!

Skończył się rok szkolny, tak inny od poprzednich, pełen nowych wyzwań dla nas wszystkich – dzieci, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły. Cieszyliśmy się na ten ostatni dzień zajęć szkolnych, gdyż mieliśmy nadzieję, że przynajmniej dzisiaj usłyszymy szkolny dzwonek i choć na chwilę spotkamy swoich wychowanków. Los zechciał jednak inaczej i koronawirus sprawił kolejną przykrą niespodziankę. W związku z pojawieniem się przypadku koronawirusa w najbliższej okolicy, zdecydowaliśmy o odwołaniu spotkań dzieci z wychowawcami i w tym roku wręczaliśmy świadectwa przez szkolne okna, z zachowaniem wszystkich procedur reżimu sanitarnego.

Szanowni Państwo

mamy świadomość, że bez dobrej wspólpracy rodziców, uczniów, nauczycieli, organizacja nauczania w ostatnich miesiącach byłaby trudna...To było dla nas wszystkich nowe doświadczenie! Dzięki Radzie Rodziców i przekazanym przez nią środkom, każde dziecko w tym roku otrzymało nagrodę książkową. Pragniemy wraz z Radą Rodziców w ten sposób podziękować wszystkim uczniom  i rodzicom za ich ciężką pracę i pomoc w organizacji zdalnego  nauczania. Każdy członek naszej szkolnej społeczności w tym roku szkolnym zasługuje na nagrodę i do wszystkich kieruję słowa podziękowania.

   Dzisiaj, życzymy wszystkim udanych wakacji i dobrego odpoczynku, mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się wszyscy w szkolnych murach, a w perspektywie w pięknie rozbudowanej szkole...

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Tworogu

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki