MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKO-PLASTYCZNO-MUZYCZNY „Książka dobra na wszystko”

MIĘDZYSZKOLNY  KONKURS

LITERACKO-PLASTYCZNO-MUZYCZNY

„Książka dobra na wszystko”

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Tworogu zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału  w  MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE LITERACKO-PLASTYCZNO-MUZYCZNYM „Książka dobra na wszystko”

Książki towarzyszą nam każdego dnia. 23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki, w maju obchodzimy święto książek, bibliotek i bibliotekarzy. Dlatego motywem przewodnim naszego konkursu jest właśnie KSIĄŻKA. Chcemy stworzyć  niepowtarzalną książkę - w książce - o książce. A ponieważ większość naszych działań obecnie toczy się w internecie, książka będzie wirtualna. Różnorodność  tematów i kategorii, daje możliwość zaprezentowania wielu uczniowskich talentów.

Regulamin Konkursu przesyłamy w załączniku.

ZAŁĄCZNIKI:

Czerwiec 2020