ŚWIĘTUJEMY 100 ROCZNICĘ URODZIN ŚWIĘTEGO JANA-PAWŁA II

„ UŚMIECH  MOJEJ  KOCHANEJ MAMY”

WITAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY!!!

Przeżywamy  miesiąc maj , to jeden z najpiękniejszych miesięcy, kiedy wszystko budzi się do życia – kwitną kwiaty, drzewa, śpiewają ptaki, przyroda ukazuje nam swoje niezwykłe piękno. W tym miesiącu nie tylko, w sposób szczególny czci mamę Pana Jezusa   odprawiając nabożeństwa majowe, ale również  pamiętamy o naszych mamusiach, które obchodzą swoje święto.W tym roku 18 maja obchodzić będziemy  także 100. rocznicę urodzin Świętego Jana-Pawła II, który bardzo kochał swoją mamę Emilię, chociaż wcześnie odeszła do  wieczności, to Karol Wojtyła zawsze pięknie o Niej mówił, a nawet napisał wiersz: „ Do mamy Emilii”.

Pragniemy uczcić tę  rocznice urodzin naszego niezwykłego Polaka, przygotowując piękne życzenia dla naszych mam-mogą być w formie wiersza, albo  wykonując  laurki w różnych technikach plastycznych na których można przedstawić piękne chwile ze swoja mamusią, portret mamy lub„dar serca”, który chciałybyście ofiarować swojej ukochanej mamusi.

W ten sposób pragniemy uczcić 100. rocznicę  urodzin Świętego Jana Pawła II i pokazać,  że tak jak On  bardzo kochamy nasze mamy. Można również nagrać życzenia lub napisany wiersz i przesłać plik dźwiękowy. Do prac dołączamy swoje zdjęcie lub czytelny podpis.

Prace plastyczne prosimy o wykonanie w formacie A4, a życzenia lub wiersz mogą być

w rękopisie lub napisane czcionką: Times New Rom 12. Zdjęcia wykonanych prac proszę przesyłać na  adres:e-maila: korneliasobel@wp.pl, lub,  jolaw2211@gimail.com

Wszystkie wykonane prace zostaną umieszczone na stronie naszej szkoły i facebooku.

Bardzo zapraszam do udziału w tym świętowaniu 100 rocznicy urodzin św. Jana-PawłaII

Wszelkiego rodzaju pytania prosimy kierować do pani K. Sobel  nr telefonu 505141194

J.Winkler-  nr telefonu 695518026