Działania mikołajkowe naszych wolontariuszy....

Utworzono dnia 08.12.2020

Kilka dni temu obchodziliśmy Dzień Wolontariusza...Dzień jak każdy, ale o wyjatkowej wartości. Przypominał nam o ludziach młodych i starszych niosących w sposób bezinteresowny i z dużym sercem pomoc potrzebującym. W naszej szkole działa również grupa wolontariuszy. Pragnę im podziękować za ich aktywność, poświęcony czas, okazywane serce...DZIĘKUJEMY!

Świateczny czas przynosi kolejne akcje wzbudzając  nasz podziw dla ich pracy:

"Mimo trudnego czasu pandemii nasi wolontariusze starają się ciągle pomagać. Adwent, wspomnienie św. Mikołaja to szczególna okazja do czynienia dobra. Dlatego przygotowaliśmy dla mieszkańców Domu Seniora w Nowej Wsi  i podopiecznych Domu Opieki Społecznej w Miedarach przedstawienie o św. Mikołaju, a także życzenia świąteczne. Opracowany filmik przekazaliśmy do tych placówek. Była to dla mieszkańców powyższych placówek chwila powrotu do młodości i pięknych wspomnień, wywołała uśmiech i radość w sercach tych osób.  Odwiedziliśmy również z paczką mikołajkową Darka –naszego podopiecznego, który z każdej wizyty, spotkania z wolontariuszami  bardzo jest zadowolony i z niecierpliwością czeka na kolejne.

Przed nami Święta, zapraszamy wszystkich do akcji:

„ Pierniki i ciastka dla bezdomnych i dzieci z Domu Dziecka”

( kiermasz dla dzieci z D.D.)

Z góry dziękujemy w imieniu potrzebujących. Wolontariusze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich.

Podajemy link do filmiku o św. Mikołaju i życzenia

Kornelia Sobel"