"Mini słownik obrazkowy w języku niemieckim""

Utworzono dnia 10.04.2019

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Boruszowicach ogłosił Międzyszkolny konkurs plastyczno-językowy: "Mini słownik obrazkowy w języku niemieckim". Konkurs ma na celu wzbudzić zainteresowanie nauką języka niemieckiego, poszerzyć i utrwalić słownictwo oraz pobudzić uczniów do kreatywności i twórczości. Konkurs wzbudził wielkie zainteresowanie wśród uczniów naszej szkoły. Wpłynęło bardzo dużo prac. Niestety regulamin konkursu stanowi, że z każdej kategorii wiekowej (klasy I-III oraz IV-VI) może startować tylko trzech uczestników. Dlatego nauczycielki języka niemieckiego pani Ewa Gwazdowska i pani Anna Lipka-Zanozik dokonały wyboru prac, które wezmą udział w konkursie. Są to prace: Amelii Polak kl.II a, Dawida Mizi kl. II b, Kamila Pietrygi kl. III, Julii Czaja kl. V a, Julii Świerzy kl. V a oraz Emila Sionkowskiego kl. V a. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przepiękne słowniki. Niebawem w naszej szkole będzie miała miejsce wystawa wszystkich prac. Czekamy z niecierpliwością na wyniki i życzymy powodzenia uczestnikom.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii w której prezentujemy prace naszych uczniów.

Nauczyciele języka niemieckiego pani Ewa Gwazdowska i pani Anna Lipka-Zanozik

Prace uczniów -słownik języka niemieckiego