Koła zainteresowań, zajęcia rozwijające, prowadzone w roku szkolnym 2019/2020 w Tworogu
Zapraszamy do zapoznania się z szkolną ofertą zajęć pozalekcyjnych dla klas I-VI, prowadzonych w roku szkolnym 2019/2020 w Tworogu
Lp. |
Nazwa koła |
Prowadzący |
Dzień i godzina |
1. |
Innowacja „ Podróże serca, czyli kultura języka na co dzień” |
Hanna Pawełczyk |
Poniedziałek 14.00-14.45 |
2. |
Innowacja „ Podróże serca, czyli kultura języka na co dzień” |
Sylwia Szwarc -Kuc |
Poniedziałek 14.50- 15.35 |
3. |
Zajęcia rozwijające z matematyki ( dla kl. I) |
Katarzyna Mika |
Poniedziałek 10.25-11.10 |
4. |
Zajęcia rozwijające z matematyki ( dla kl. III ) |
Dorota Taiber |
Czwartek 9.30-10.15 |
5. |
Zajęcia rozwijające z informatyki i techniki |
Jadwiga Pawelak |
Poniedziałek 10.25-11.10 |
6. |
Zajęcia rozwijające z przyrody |
Izabela Piecuch |
Poniedziałek 14.30-15.15 |
7. |
Koło czytelniczo-teatralne |
Brygida Samol |
Czwartek 12.15-13.00 |
8. |
Zajęcia rozwijające z przyrody |
Katarzyna Mika |
Wtorek 10.25-11.10 |
9. |
Zajęcia rozwijające z matematyki |
Krystyna Kaszuba |
Wtorek 10.25-11.10 |
10. |
W co dziś gramy ? Zajęcia językowe dla dzieci – innowacja. |
Anna Lipka-Zanozik |
Wtorek 13.10-13.55 |
11. |
Zajęcia dydaktyczo-wyrównawcze z matematyki kl.VI |
Anna Pawłowska |
Wtorek 14.00-14.45 |
12. |
Koło matematyczne kl.V |
Anna Pawłowska |
Środa 7.45-8.30 |
13. |
Zajęcia rozwijające z przyrody |
Brygida Samol |
Środa 14.50- 15.35 |
14. |
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki kl. V |
Anna Pawłowska |
Środa 14.00-14.45 |
15. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania z przyrody |
Celina Dutkiewicz |
Środa 14.30-15.15 |
16. |
SKS |
Marzanna Matuszek |
Środa 15.15 – 16.15 |
17. |
Zajęcia rozwijające zainteresowania z przyrody |
Dorota Taiber |
Czwartek 10.25-11.10 |
18. |
Zajęcia rozwijające z przyrody |
Brygida Samol |
Czwartek 11.25-12.10 |
19. |
Zajęcia rozwijające z geografii |
Celina Dutkiewicz |
Czwartek 14.00-14.45 |
20. |
Zajęcia rozwijające z przyrody |
Krystyna Kaszuba |
Czwartek 13.00-13.45 |
21. |
Koło wokalne „ Kamratki” |
Beata Janiga |
Czwartek co 2 tygodnie 15.30- 16.15 |
22. |
Zajęcia rozwijające z przyrody i matematyki |
Iwona Mazur |
Czwartek 15.35-17.00 |
23. |
Zajęcia dydaktyczno -wyrównawcze z matematyki kl. IV |
Anna Pawłowska |
Piątek 7.45- 8.30 |
24. |
Zajęcia czytelniczo-teatralne |
Dorota Taiber |
Środa 12.15-13.00 |
25. |
Koło z j. angielskiego klasa I a |
Marlena Ziaja |
Piątek 9.30-10.15 |
26. |
Koło z j. angielskiego I b |
Marlena Ziaja |
Piątek 11.25-12.10 |
27. |
Koło zainteresowań z j. angielskiego kl. III |
Marlena Ziaja |
Piątek 12.15-13.00 |
28. |
Koło historyczne dla klas VI |
Karina Jaksa |
ostatnia środa miesiąca 14.00-14.45 |
29. |
Koło z języka polskiego |
Hanna Pawełczyk |
środa 7.45-8.30 |
30. |
Koło biblioteczne |
Karina Jaksa |
Wtorek 14.00-14.45 |
31. |
Zajęcia rozwijające z przyrody klasa I |
Beta Janiga |
Piątek 10.25-11.10 |
32. |
Koło z języka angielskiego kl. VI |
Lucyna Maroń |
Czwartek 13.10-13.55 |
33. |
Zajęcia rozwijające z j, angielskiego |
Lucyna Maroń |
Środa 14.00-14.45 |
Zapraszamy również na zajęcia SKU oraz zajęcia łucznicze