Wolontariusze z pomocą dla potrzebujących...

Utworzono dnia 28.12.2021

W ramach świątecznych akcji, wolontariusze z naszej szkoły przygotowali poduszki-przytulanki. Dochód z ich sprzedaży (550zł) został przekazany na pomoc dzieciom           z Kazachstanu.  Przeprowadzono również kiermasz słodkości, z których dochód przekazano na budowę studni w Czadzie oraz dla dzieci z Fundacji Dr Clown.  Ponadto w ramach współpracy z wolontariuszami z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boruszowicach nasi wolontariusze przygotowali słodkości i życzenia dla mieszkańców Domu Seniora w Nowej Wsi i mieszkańców z domu opieki w Miedarach. Dodatkowo przygotowano również paczki dla mieszkańców Domu Opieki Społecznej w Tworogu. Udało się również sfinalizować akcję „nakrętki dla Darka”. Uzyskane środki z ich sprzedaży przekazano na rehabilitację chłopca.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym za okazane serce i współpracę ♥♥♥

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku  wolontariusze wraz z opiekunami życzą dużo zdrowia, szczęścia oraz Błogosławieństwa Bożej Dzieciny.