Projekty

Szkoła nasza uczestnicząc w  ogólnopolskich projektach i programach edukacyjnych zdobywa certyfikaty i pozyskuje dodatkowe środki finansowe.

W roku szkolnym 2018/2019 uzyskaliśmy certyfikaty: Narodowe czytanie, Szkoła młodych patriotów, Szkoła dla Niepodległej, Rekord dla Niepodległej”, Bezpieczna szkoła, Aktywna tablica z eTwinninge, Eksperci programowania w podregionie bytomskim, Projekt UNICEF- Szkoła z prawami dziecka, Edukacja regionalna w szkole, Statystyka nauczycielem matematyki, Sprzątanie świata, Śląskie śpiewanie,Bezpieczni w sieci, Polska naszym domem.

W roku szkolnym 2019/2020 przystąpiliśmy do kolejnych projektów min. do unijnego programu pt. Poprawa efektywności kształcenia ogólnego uczniów z terenu Gminy Tworóg. W ramach poszczególnych zadań odbywają się dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, zajęcia rozwijające zainteresowania językowe, zajęcia wyjazdowe, zajęcia specjalistyczne...doposażone zostały pracownie.

W ramach projektu "Poprawa efektywności kształcenia ogólnego uczniów z terenu Gminy Tworóg"  w roku szkolnym 2020/2021 prowadzone są zajęcia:

• Zajęcia rozwijajace z matematyki.
  • Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki.
  • Zajęcia z pdagogiem.
  • Zajęcia rozwijajace z przyrody.
  • Zajęcia rozwijające z geografii
  • Zajęcia rozwijające z przyrody.
  • Zajęcia rozwijające z biologii
  • Zajęcia ligopedyczne
  • Zajęcia rozwijające z języka angielskiego
  • Zajęcia rozwijajace z języka niemieckiego