Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im.Powstańców Śląskich w Tworogu

Pracownicy

Pracownicy pedagogiczni prowadzący zajecia w roku szkolnym 2019/2020

D y r e k c j a


Dyrektor

mgr Małgorzta Ziaja

 

Wicedyrektor

mgr Katarzyna Mika

 

 

 

N a u c z y c i e l e

mgr Małgorzata Ziaja – historia

mgr Katarzyna Mika –  edukacja wczesnoszkolna,

mgr Beata Janiga – edukacja wczesnoszkolna, logopedia

mgr Anna Kluzik – nauczyciel wspomagający

mgr Iwona Mazur – edukacja wczesnoszkolna, muzyka

mgr Krystyna Kaszuba – edukacja wczesnoszkolna, muzyka

mgr Dorota Taiber – edukacja wczesnoszkolna

mgr Brygida Samol – edukacja wczesnoszkolna

mgr Hanna Pawełczyk – język polski

mgr Anna Lipka - Zanozik – język niemiecki

mgr Sylwia Szwarc – Kuc – język polski

mgr Anna Pawłowska – matematyka

mgr Karina Jaksa – historia, biblioteka

mgr Lucyna Maroń – język angielski

 mgr Marlena Ziaja – edukacja wczesnoszkolna

mgr Katarzyna Solecka – język angielski

mgr Anna Wasilewska – język niemiecki

mgr Jadwiga Pawelak – informatyka, technika, WDŻ

mgr Barbara Sowińska – matematyka

mgr Ryszard Królicki – wychowanie fizyczne

mgr Celina Dutkiewicz – przyroda, geografia

Józef Ziaja – dziedzictwo kulturowe, edukacja regionalna

mgr Kornelia Sobel – religia, etyka

mgr Dominik Kaliciak – religia

 mgr Marta Kuryło-Pawliczek – plastyka, doradztwo zawodowe

mgr Dominika Gałczyńska – plastyka

mgr Agnieszka Sędek – fizyka, chemia

 mgr Marzanna Matuszek – wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna

mgr Izabela Piecuch – biologia, nauczyciel wspomagający

mgr Katarzyna Bąk – biologia, chemia, wdż

mgr Eleonora Krywalska – język polski

mgr Iwona Pilc – historia, wos,

mgr Anna Rainer – język niemiecki

Wychowawstwa w roku szkolnym 2019/2020

Ia – mgr Beata Janiga

Ib – mgr Katarzyna Mika

IIa – mgr Iwona Mazur

II b- mgr Krystyna Kaszuba

IIIa - mgr Dorota Taiber

IIIb – mgr Brygida Samol

IVa – mgr Hanna Pawełczyk

Va – mgr Anna Lipka Zanozik

Vb – mgr Sylwia Szwarc-Kuc

VI a - mgr Anna Pawłowska

VI b - mgr Karina Jaksa

VI c – mgr Lucyna Maroń

VIIa – mgr Katarzyna Solecka

VIIb – mgr Izabela Piecuch

VIIIa – mgr Agnieszka Sędek

VIIIb – mgr Anna Rainer

 

 


 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

Wyniki