UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEGO MARCINA

Utworzono dnia 14.11.2022

Komisja konkursowa w składzie:

Dominika Gałczyńska– przewodnicząca
Katarzyna Mika – członek
Dorota Taiber– członek

w dniu 03 listopada 2022 r. dokonała oceny prac plastycznych. Na konkurs wpłynęły 33 prace uczniów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Ślaskich w Tworogu oraz 6 prac dzieci z Gminnego Przedszkola w Tworogu.

Podczas oceniania prac komisja analizowała następujące kryteria:

• staranność wykonania,
  • nawiązanie do tematu konkursu,
  • ogólne wrażenie artystyczne,
  • samodzielność wykonania pracy.

Po obejrzeniu i wnikliwym przeanalizowaniu przyznano następujące miejsca w:

Kategorii Przedszkole:

I miejsce – Wojciech Grzesiek

II miejsce- Hanna Maruszczyk

III miejsce – Hanna Ziaja

Wyróżnienia:

Franciszek Patyk

Wiktor Kaszuba

Jacek Patyk

Kategorii klas 1-3 Rodzina

I miejsce – Hanna Arendarska

II miejsce- Filip Ziaja

III miejsce – Kamil Całka

Wyróżnienia:

Wiktoria Maruszczyk

Oliwia Razik

Kategorii klas 4-6 Przyjaźń:

I miejsce - Alan Lizoń

II miejsce Amelia Pustelnik

III miejsce Natalia Kowalczyk

III miejsce Milena Ziaja

Kategorii klas 7-8 Miłość

I miejsce- Oliwia Rekus

II miejsce Artur Świerzy

III miejsce Maria Drabek

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Powstańców Ślaskich w Tworogu Pani Małgorzata Ziaja przyznała Specjalną Nagrodę Dyrektora którą otrzymuje Stanisław Kluzik

Celem Konkursu jest pogłębienie wiedzy o życiu Świętego Marcina , oraz zgłębiane wartości jakie prezentował jak i kształtowanie wiary we własne siły, rozbudzenie dociekliwości i samodzielności. Dziękujemy Wszystkim za udział w konkursie a  Zwycięzcom Gratulujemy!

Wszystkim dziękujemy za pomoc  w przygotowaniu uroczystości, upieczenie ciasta i ciasteczek. Święty Marcin  na pewno uśmiecha się do nas i dziękuje za obecność i ogromne  wrażliwe „serduszka”. Zapraszamy do naszej galerii zdjęć....

Dyrektor i Grono Pedagogiczne