PAMIĘTAMY - setna rocznica urodzin Jana Pawła II

Utworzono dnia 12.05.2020

PAMIĘTAMY - setna rocznica urodzin Jana Pawła II
Co roku w maju nasi uczniowie szczególnie upamiętniali wielkiego Polaka - Jana Pawła II. Panie: Kornelia Sobel, Iwona Pilc i Jolanta Winkler organizowały konkursy, uroczystości, piękne inscenizacje, prezentacje o życiu Karola Wojtyły. W tym roku szczególnie przygotowywaliśmy się do obchodów setnej rocznicy urodzin papieża. Niestety pandemia zmieniła plany, ale pamięć i chęć działania pozostały. Zapraszamy więc do obejrzenia filmu, którym chcemy upamiętnić Jana Pawła II.

Ten wzruszający i piękny film można zobaczyć na Profilu Wieści z Brynka .....Dużo wzruszeń, dużo wspomnień, dużo refleksji. Ważnych, zwłaszcza teraz w dobie pandemii kiedy czujemy się miarą ludzką bezsilni, szukamy pomocy i wsparcia..a pomoc i wsparcie jest na wyciągnięcie ręki...tylko  zobacz je, doceń, nie szukaj pomocy daleko jest tu, bardzo, bardzo blisko...

Dziękuję

Małgorzata Ziaja Dyrektor SP Tworóg